לקוח יקר!! ,,,,הגיעו גורים לחנות ,, ,,,,ומשלוחים של מזון וציוד -לחיות מחמד ,,,לכל הארץ,,, יש עיכובים של משלוחים ,,, עקב המלחמה,,, במקרה ויש תקלה לפנות אלינו

beaphar

 ביאפר -Beaphar 

הכוח של חיות המחמד והמשפחה אנשים ובעלי חיים חולקים קשר מיוחד. בעלי חיים עוזרים לרבים מאיתנו ליצור אינטראקציה טובה יותר עם העולם, ומעודדות אותנו להיות חלק מהחברה. הקשר בין בני אדם ובעלי חיים מעשיר את החיים ומטיב עם הבריאות והרווחה של האדם ושל חיית המחמד כאחד.

להחזיק חיית מחמד פירושו להיות חבר לכל החיים. חיות מחמד תומכות בנו בכל שלבי החיים: פיתוח יכולות חברתיות, רגשיות וקוגניטיביות במהלך הילדות, הפחתת מתח בבגרות והקלה על בדידות ובעיות נפשיות נלוות לאנשים בכל הגילאים. בנוסף, בעלי כלבים נוטים פחות לסבול מדיכאון מאלה שאין להם חיית מחמד.

מיקוד משפחתי  אנחנו דואגים לחיות מחמד כמו שאנחנו דואגים למשפחה שלנו ואנו עושים כל שביכולתנו כדי שבעלי חיות מחמד יוכלו ליהנות מקשר בריא ומאושר עם חיות המחמד שלהם. כל מה שאנו עושים מונע על ידי התשוקה והתובנה הבסיסית שלנו שחיות מחמד הן חלק מהמשפחה.

נְגִישׁוּת  אנו מציעים תמורה טובה לכסף - המוצרים שלנו סבירים לבעל חיית המחמד המשפחתי. אנו מתחייבים לתמחור משתלם ולהפצה פתוחה, ללא ויתורים על איכות.

איכות וטיפול אנחנו אוהבי חיות מחמד ויש לנו מוטיבציה פנימית לעשות את הטוב ביותר שאנחנו יכולים בכל תחומי העסק שלנו. אנו מחויבים להשגת סטנדרטים גבוהים ולקידום שיטות עבודה מומלצות. המוצרים שלנו עושים מה שהם מבטיחים ופותרים בעיות יומיומיות. אנו משתמשים במרכיבים איכותיים ובתהליכי ייצור מבוקרים בקפדנות כדי להבטיח שאנו מספקים. בטיחות המוצר, אפקטיביות בשילוב עם קיימות עומדים בלב כל מה שאנו עושים - ברחבי העולם. אנו מעריכים את הלקוחות שלנו; אנו בונים מערכות יחסים ארוכות טווח ומהווים יועץ מהימן לטיפול יומיומי, בריאות ורווחה של חיות מחמד. אנו מחויבים לקיים הבטחות ולעלות על הציפיות, 

מזון Beaphar Care+ לארנבות, חיות קטנות וחמוסים

מה זה Care+?

מזון Beaphar Care+ לבעלי חיים קטנים הוא מזון סופר פרימיום, שפותח בשיתוף פעולה עם תזונאים ומומחים מובילים לבעלי חיים קטנים. הגרסאות השונות הורכבו על בסיס התובנות המדעיות האחרונות.

מזון לארנבים ומכרסמים של Beaphar Care+ הוא נתח שחול איכותי: המרכיבים מוכנסים בלחץ ובטמפרטורה גבוהים לגוש פריך. בתהליך זה, המזון עובר סטריליזציה והחלבונים נעשים בקלות לעיכול. בשל זמן החימום הקצר נשמרים ויטמינים. מכיוון שלכל נתח יש את אותו הרכב, נמנעת התנהגות אכילה סלקטיבית, אין שאריות ובעל החיים מקבל את כל אבות המזון הדרושים.

חלבונים באיכות גבוהה

הבדל גדול בין Beaphar Care+ לבין הזנות מכרסמים אחרות הוא איכות החלבונים המשמשים. לחלבונים ב-Care+ יש ערך ביולוגי גבוה, כלומר הם כמעט זהים לאלו הנאכלים בטבע. חומצות שומן אומגה 3 / אומגה 6 קיימות ביחס האידיאלי. זה שומר על הלב וכלי הדם במצב אופטימלי. תכולת שומן נמוכה מונעת מהשומן להתמקם סביב האיברים.

לתפקוד אופטימלי של המעיים וחסינות טובה

כל מזונות ה-Care+ מכילים FOS ו-MOS לשמירה על תקינות המעיים ולהבטחת ספיגה מיטבית של אבות המזון. פרוקטו אוליגו סכריד (FOS) ממריץ את הצמיחה של חיידקי מעיים טובים, המסייעים בעיכול המזון. מאנון אוליגו סכריד (MOS) קושר חיידקים מזיקים, מכבה אותם ומסיר אותם דרך הצואה. כדי להגן על מכרסמים וארנבות מפני מחלות, כל מזונות ה-Care+ מכילים אכינצאה וספירולינה. תמציות אלו מגבירות את חסינות החיה. בנוסף, ל-Care+ מערכת הגנת התא (ויטמין E) מפני הזדקנות תאי הגוף.

טוב לשיניים וגם טעים!

בנוסף לקביעת תמהיל המרכיבים הנכון, הוקדשה תשומת לב רבה גם לקשיות, גודל וצורה של הנתחים. זאת על מנת להבטיח שהשיניים יישארו נקיות, נטולות רובד ובאורך הנכון. יתר על כן, נוספו עשבי תיבול טעימים כדי להבטיח שכל חיה תאהב את הנתחים הטעימים הללו.