לקוח יקר!! ,,,,הגיעו גורים לחנות ,, ,,,,ומשלוחים של מזון וציוד -לחיות מחמד ,,,לכל הארץ,,, יש עיכובים של משלוחים ,,, עקב המלחמה,,, במקרה ויש תקלה לפנות אלינו

מזון לגורים - חנות מזון לגורי לכלבים  בראשון לציון

מזון לגורים מכיל את הויטמינים האיכותיים ,מומלץ לתת לגור מזון גורים כדי לספק את התזונה המתאימה למנוע בעיות בהמשך ,אוכל לגורים מזון מותאם לגורים עד עד גיל שנה. 

אוכל לכלבים במחירים הטובים ביותר 

מזון לכלבים בנוי ומורכב מכמה פרמטרים -

  מזון בוגרים|  מזון לגורים|  מזון למבוגריםמזון לכלבים רגישים|     גיל הכלב                        

                        גודל הכלב   | גזע גדול גזע בינוני גזע קטן  |

                        מזון מיוחד   |  מזון היפוארגני מזון רפואי מזון לכלבים רגישים |אוכל טיבעי אוכל לייט

                        מותגים       |  פט קנייד  | |ארתבון  |אולטימט |  הילס HILLS |   מונג' monge  | רויאל קנין  |royal canin  | גוי נייטיב  |       מגדלים גור כלבים? מתכננים לגדל גור כלבים בקרוב? זה הזמן לדעת יותר על איכויות המזון וסוגי האוכל השונים המיועדים לגורי כלבים. מזון לגורים בכלל, ומזון לגורי כלבים בפרט, חייב להיות מותאם לגילו ומשקלו על הכלב, וזאת על מנת להעניק לו את סביבת הגידול והמחייה לה הוא ראוי.

מזון בקרב גורי כלבים

ההחלטה לגדל גור כלבים היא ללא ספק החלטה משמעותית המחייבת אתכם להתייחס אל גור הכלבים כמעין "תינוק חדש בבית", החל מסביבת המחייה אותה אתם מספקים לגור הכלבים, דרך בחירת מזון לגורים המיועד לגורים ועד לאופן בו אתם מקנים הרגלים לגור החדש.
כמויות המזון אותו אתם מספקים לגור הכלבים שלכם חייב להיות מותאם לסוג הכלב וגילו, כאשר את הייעוץ המקצועי הראשוני מומלץ לקבל מהווטרינר או מהאדם שמסר לכם את הגור, וזאת במידה והוא בעל ידע ובקיאות בתחום.
 

הערכים התזונתיים עליהם מומלץ להקפיד כאשר רוכשים מזון לכלבים

ראשית, חשוב לדעת כי בכל הנוגע למזון לכלבים, את הבחירה יש לבצע בהתאם למספר פרמטרים ראשוניים הכוללים בין היתר את גזע הכלב- קטן, בינוני או גדול, גיל הכלב- גור או כלב בוגר ומצב בריאותי כללי של הכלב. מעבר לכך, קיימים שני סוגים עיקריים של מזון לכלבים:

  • מזון יבש- את המזון היבש אנו מכירים כמזון המגיע באריזות גדולות מאוד, כאשר גודל הנתחים תואם לגודל שיני הכלב לו הוא נועד.
  • מזון מקופסאות שימורים- מזון רטוב יותר ובדרך כלל גם טעים יותר המגיע באריזות קטנות ואישיות.

שני סוגי המזון הללו, חשוב לציין, מתאימים במיוחד לכלבים בזכות המרכיבים המזינים הרבים הקיימים בהם, כאשר מזון יבש באופן טבעי מכיל כמות גדולה יותר של חלבונים, שנספגים בלחות של המזון הנמצא בקופסאות שימורים. בהתאם לכך, שביעות הכלב מגיעה לאחר מנות גדולות יותר של מזון משומר, ולכן מזון יבש מועדף על בעלי כלבים רבים אשר בוחרים בקופסאות השימורים הכה טעימות דווקא כתוספת לארוחה או כצ'ופר עבור הכלב מדי פעם, ולא כמנת עיקרית.

פרמטר נוסף על פיו ניתן לבחור מזון לכלבנו האהוב הוא כמות ואיכות הבשר המצוי במזון. כידוע, כלבים הם חובבי בשר וגם זקוקים לו על מנת לשמור על מצבם הבריאותי תקין. אי לכך ובהתאם לזאת, ניתן למצוא הרבה מאוד יצרניות מזון לכלבים אשר מקפידות פי כמה וכמה על שימוש בבשר איכותי במיוחד ובכמות גבוהה יותר מיצרניות אחרות שמקפידות על הנורמה ולא בהכרח חורגות ממנה. מזונות אלו מוגדרים על פי רוב כ'פרימיום' או 'סופר פרימיום', וניתן למצוא אותם על מדפי חנויות מחמד ובאתרי אינטרנט העוסקים בעולם חיות המחמד על כל צדדיו. לרוב, מחירו של מזון מסוג 'פרימיום' או 'סופר פרימיום' יהיה גבוה יותר מסוגי מזון אחרים, אולם ללא ספק מדובר בהשקעה משתלמת שתורמת באופן משמעותי לבריאות הכלב שלנו.


רויאל קנין ROYAL CANIN רויאל קנין מספקת מזון בכל רחבי העולם  החברה הוקמה על ידי וטרינר שהשקיע במחקר ובפיתוח שיזם את החברה לאחר שטיפל בבעלי חיים עם בעיות עור ונשירה באמצעות דגנים היה שיתוף פעולה עם תזונאים להגיע לנוסחה המושלמת עבור כלבים וחתולים מינקות גורים בוגרים ועד שהופכים למבוגרים .


    
ארטבון מזון לכלבים  cEarthborn Holistארטבורן הינו מזון המורכב ממרכיבים טריים ואכותיים ביותר ארטבון מזון הוליסטי סופר פרימיום שמספק תזונה מאוזנת מלאה ויטמינים מינרלים עם מרכיבים איכותיים וטריים ארטבון הינו מזון לכלבים וחתולים ומגיע בכמה טעמים עם דגנים מלאים אינו מכיל תירס וגלוטן כמו כן ניתן גם ללא דגנים גרין פרי בטעמים שונים

    


                     


סוגי מזון לגורים המיועדים לגורים נמכרים הן באמצעות גרגרים יבשים, והן באמצעות קופסאות מזון משומרות. על גבי אריזת המוצרים מצוין הגיל לו מיועד המזון (גורים או בוגרים), וברוב המקרים, מצוינים הערכים התזונתיים המרכיבים את סוג המזון.

גור כלבים מגיל חודש עד ארבעה חודשים מומלץ להאכיל שלוש ארוחות ביום, גור כלבים מגיל ארבעה חודשים עד תשעה חודשים מומלץ להאכיל פעמיים במהלך היום, ולאחר תשעה חודשים לעבור למתכונת של ארוחה אחת ביום. מזון לגורים מומלץ להגיש בשעות קבועות במהלך היום ובהפרשי שעות קבועות. גור כלבים הניזון ממזון לגורים המיועד לו בשעות קבועות, מתרגל במהרה לסביבת המחייה החדשה, ונהנה מסביבת גידול בריאה ונכונה יותר עבורו. כמו כן, הקפדה על האכלת גור הכלבים בשעות קבועות ובמזון איכותי, תורמת באופן משמעותי להרגלי הטלת הצרכים אצל הכלב.

מרכיבי מזון לגורים

כיום, היצע המוצרים הנרחב בתחום המזון לגורים מאפשר לכם להתאים את סוג המזון האיכותי והראוי בכל שלבי ההתפתחות של גור הכלבים אותו אתם מגדלים. גורים (מכל סוג) זקוקים לכמות גדולה יותר של ויטמינים, שומן, מינרלים ופורוטאין. מרכיבים אלו חשובים מאוד להתפתחותו הטבעית של גור הכלבים, וברוב המקרים, על גבי אריזת מוצרי מזון לגורים, מצוינים כמויות המרכיבים הנ"ל.
בכל מקרה מומלץ להיוועץ עם גורם מקצועי (ווטרינר, מאלף כלבים, מגדל כלבים ) בנוגע לסוג המזון הראוי והאיכותי לסוג גור הכלבים אותו אתם מחליטים לגדל. הייעוץ המקצועי יאפשר לכם להעניק את המזון האיכותי והבריא ביותר להתפתחותו של גור הכלבים וגם יאפשר לכם לדעת מה הם המינונים הנכונים ביותר למטרה זו.
איך בוחרים מזון לכלב שלך?
 
נמצאו 86 תוצאות סדר לפי: