לקוח יקר!! ,,,,הגיעו גורים לחנות ,, ,,,,ומשלוחים של מזון וציוד -לחיות מחמד ,,,לכל הארץ,,, יש עיכובים של משלוחים ,,, עקב המלחמה,,, במקרה ויש תקלה לפנות אלינו

הכלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם. לכן אין זה מפליא שלא מעט אנשים – צעירים, משפחות ומבוגרים אוספים לביתם כלב או מחפשים גור כלבים למכירה.
כלבי הבית של ימינו עברו תהליך היסטורי ממושך של ביות אך בבסיסם הם שייכים למשפחת הכלביים, שהם יונקים טורפים. בהתאם לכך, בעידן המודרני ניתן למצוא מגוון סוגים רחב ביותר של כלבים, מהם ניתן לבחור גור כלבים למכירה המתאים בדיוק לטעמכם.

גורים למכירה מוצעים היום במסגרות שונות, החל מחנויות חיות מקצועיות, דרך אנשים המתמחים בגידול גורי כלבים קטנים  וכלה במגדלים ביתיים, שכלבתם המליטה. בכל מקרה בו בוחרים לחפש גור כלבים למכירה, חשוב ביותר להבין, כי גורים הם יצורים חיים ולא מוצר צריכה, וכדי לזכות באהבתם יש להשקיע בגידולם ובטיפוחם.

סוגי גורי כלבים קטנים למכירה

גורי כלבים וכלבים בוגרים הם כבר ממזמן חלק בלתי נפרד מהחיים של רבים מאיתנו, ואין להתפלא על כך. שהרי, הכלב הוא ידידו הטוב ביותר של האדם, ואין כמו הנאמנות והאהבה אותן הוא מרעיף על בעליו.
בהקשר זה, כדי לצור מערכת יחסים משולמת עם הכלב, מומלץ מאוד לאמצו עוד כשהוא גור וללוות אותו בהתפתחותו עד שהוא הופך לכלב בוגר ונאמן.
 גור לברדור, גור יורקשייר, גור פודל, גור פקינז, גור שיצו, גור ציוואווה, גור פג, גור קבליר קינג צארלס, גור מלטז או גור יורקשייר טרייר הם חלק מרשימת הגורים, ממנה ניתן לבחור את הגור המתאים לכם ביותר ולצאת לקראת מסע של חברות ארוכת שנים.

גורי כלבים קטנים  מסוגים שונים נוספים

לצד גורי הפקינז, הלברדור והיורקשייר ניתן למצוא היום גורים רבים מגזעים נוספים, שאינם נופלים ביופיים ובאופיים מגורים אלה. גור פודל מתולתל וחמוד שהוא במקור כלב צייד גרמני; גור שיצו קטנטן שהגיע מסין, עם רעמת שיער כשל אריה וזנב פרוותי; גור ציוואווה השייך לגזע הכלבים הקטן ביותר בעולם ונאמן מאוד למשפחתו; גור פג הנראה כמו גרסה מוקטנת של בולדוג; גור קבליר קינג צארלס שמקורו באנגליה, עם שערו הארוך ואפו הפחוס; גור מלטז קטנטן עם עיניו השחורות, המזכיר מעט את הפודל במראהו; וגור יורקשייר טרייר עם פרוותו הארוכה והחלקה כמשי, הם כמה מהגורים שישמחו להפוך מהחיים שלכם.

מה חשוב לדעת בעת רכישת גור כלבים?

היום אפשר למצוא מגוון הצעות בנוסח /"גור כלבים למכירה/" בלוחות האינטרנט ובמקומות נוספים. בהקשר זה, ניתן למצוא גם מגוון רחב של גורי כלבים קטנים שונים, כדוגמת: גור כלב מסוג לברדור, גור כלבים מסוג פודל, גור כלבים מסוג ציוואווה וגורים מסוגים רבים נוספים. השלב הראשון בתהליך מציאת גור כלבים למכירה הוא שלב הבשלת ההחלטה על אימוץ גורם משמעותי נוסף לחיק המשפחה. בהקשר זה, חשוב ביותר לזכור כי גור הכלבים איננו חפץ דומם, איתו אפשר להשתעשע זמן מה ולאחר מכן לזנוח או לנטוש. גור כלבים הוא ייצור חי, שבייחוד בחודשי חייו הראשונים הוא חסר אונים לחלוטין ותלוי בכם כמעט בכל דבר. לכן, לפני חיפוש גור כלבים למכירה חשוב שתבררו ביניכם לבין עצמכם, שאכן, אתם מוכנים לקחת עליכם אחריות שכזו. הבשורה המשמחת, בהקשר זה, היא שגור הכלבים הוא לא רק יצור חמוד אלא שבמהלך הזמן הוא יגדל להיות כלב צעיר ומטופח לתפארת, ואתם תיהנו מכל רגע שהשקעתם בו.

  למה אצלנו?
לפני הכל זה המקצועיות והניסיון שמאפשרים לנו להדריך אתכם רוכשי הגור החדש 
 איך לקלוט  אותו בביתכם בלי שתתעצבנו שהוא עשה צרכים בכל מקום
ומבלי שהוא יכרסם את הרהיטים ויעשה נזקים.
הדרכה אישית בקליטת הגור המעניקה לכם את הידע לגידול נכון וטוב.
איך לגמול אותו כמה שיותר מהר מעשיית הצרכים בבית.
איך לטפל בפרווה ולהיפטר מטפילים שמופיעים בכלביכם.
וכל זה בכדי שתפיקו הנאה מרבית מגידול הגור בביתכם והשתלבותו המהירה אצלכם במשפחה.
כמו כן לא פחות חשוב הגורים אצלנו מוחזקים בתנאים נאותים.
כולם עברו 2 חיסונים משושה +טיפול נגד תולעים +שבב  ובבדיקות אצל וטרינר מוסמך.
אנו מטפלים בכולם באהבה אמיתית.
כשאנחנו נותנים את הגור מתקבלת בחנות הדרכה
איך לקבל גור בבית חינוך לצרכים והסבר מפורט איך לטפל בגור כלבים אביזרים ןכו...
הגור נקנה במעמד עם אביזרים נלוים בחנות
ודבר אחרון אצלנו ניתן לרכוש את הגור בתשלומים בכרטיס האשראי או במזומן.

אם אתם עדיין מתלבטים אתם מוזמנים להגיע אלינו, לראות ולהתאהב על המקום.
כתובתנו רחוב סחרוב 18 ראשון לציון. טלפון 03-9624844 (יש חניה בשפע וגישה נוחה לנכים)
וכן מצפים לראותכם!
צוות מולי חיות מחמד.

נמצאו 0 תוצאות סדר לפי: