לקוח יקר!! ,,,,הגיעו גורים לחנות ,, ,,,,ומשלוחים של מזון וציוד -לחיות מחמד ,,,לכל הארץ,,, יש עיכובים של משלוחים ,,, עקב המלחמה,,, במקרה ויש תקלה לפנות אלינו

חיות המחמד שלנו מהוות חלק בלתי נפרד מהבית והמשפחה כולה, ובדיוק כמו עם יתר בני המשפחה, אנחנו דואגים, אוהבים ועוטפים גם את חיות המחמד. בין אם מדובר על כלבים, חתולים, תוכים, גדים, מכרסמים או כל תוספת שהיא למשפחה, מדובר, בשורה התחתונה על חלק מהמשפחה.

כשמדברים על חיות המחמד שלנו, חשוב להתייחס לכל הפרמטרים ההיקפיים שרלוונטיים לטיב ואיכות החיים שלהם, שכן- על מנת הלבטיח בעל חיים בריא, שמח ופעיל, חשוב מאד לספק לו את כל התנאים הנחוצים לכך.
אחד הדברים החשובים, אם לא החשוב ביותר בכל מה שנוגע לאיכות ורמת חייו של כל בעל חיים ותוכים בפרט זהו האוכל אותו צורך בעל החיים. אוכל לתוכים הוא הדלק של התוכים שלכם, לפיכך חשוב מאד להקפיד על מתן אוכל איכותי וטוב שיבטיח את בריאותם, את היכולות המוטוריות שלהם ואת המצב המנטלי שלהם.

אוכל לתוכים קונים רק אצל הטובים ביותר

מולי חיות מחמד הינה חנות חיות שאוהבת חיות. אנחנו מיבאים ומשווקים את האוכל האיכותי והמשובח ביותר ומקפידים לספק ללקוחות שלנו את השירות הטוב, המקצועי והמקיף ביותר. אם אתם מחפשים אוכל לתוכים הגעתם למקום הנכון.
אצלינו תוכלו למצוא את המבחר העשיר והאיכותי ביותר של אוכל לתוכים ולחיות נוספות באופן כללי. אתר האינטרנט שלנו הינו אתר ידידותי למשתמש ואצלינו תוכלו למצוא קטלוג עשיר של כל האוכלות והמוצרים השונים לתוכים ולבעלי חיים נוספים. האתר הינו אתר מסחרי ומבוטח, מה שאומר שכבר באתר האינטרנט שלנו תוכלו לרכוש אוכל לתוכים בפעולה אחת פשוטה.

בנוסף לאוכל לתוכים אותו תוכלו למצוא באתר האינטרנט של מולי חיות תוכלו למצוא עוד מבחר עשיר של מוצרים שונים לתוכים כמו כלובים, תא הטלה, כלי אוכל, כלי שתייה, צעצועים ועוד. באתר תוכלו להחשף לתמונות תצוגה של אוכל לתוכים ושל המוצרים השונים ולמפרט מלא שלהם.

נמצאו 27 תוצאות סדר לפי: