חדשות ומבצעים
ערוץ שלנו ביוטיוב
מולי חיות מחמד בסמארטפון
סרקו את הקוד באמצעות האייפון או הסמארטפון:

בארקוד
כתבות אחרונות
מה לעשות? יורד גשם ללא הפוגה הכלב צריך לעשות צרכים??? מה לעשות? יורד גשם ללא הפוגה הכלב צריך לעשות צרכים???
למה הכלב התגרד ? למה הכלב התגרד ?
גורי כלבים גזעיים למכירה גורי כלבים גזעיים למכירה
גורים למכירה-ללכת לראות ולהתאהב גורים למכירה-ללכת לראות ולהתאהב
תנו לנו בלייק
אנחנו בגוגל +
 


מצא אותנו ב-‪Google+‬‏
סקרים
איך הגעת אלינו?
דרך חברים
דרך גוגל
דפי זהב
פייסבוק
יד 2
יוטיוב
אתר תגובות
שילוט חוצות

איך לזהות פרעושים על החייה

איך לזהות פרעושים על החייה

שלום כאן מולי , ממולי חיות מחמד איך לזהות פרעושים על חיית המחמד שלכם .

מדיי יום אני נתקל בלקוחות שבאים אליי למספרה ואומרים לי שלחיית המחמד שלהם לא נדבקים פרעושים , ובחורף בטוח שאין פרעושים אבל לדאבוני הפרעושים "לא שמעו על כך" והם מוצצים את דמם של חיית המחמד שלנו . איך נזהה כמה שיותר מוקדם שיש פרעושים ונעצור אותם בזמן , לפני שיופיעו פצעים מדממים זיהומים ומוגלה על העור .
זה נשמע לכם פשוט אבל חייבים להיות ערניים ולגלות את הסימנים הראשוניים.

סימן ראשון חיית המחמד לא מפסיקה להתגרד סימן שני חיית המחמד נושכת את עצמה באובססיה בחלק התחתון של הגב סימן שלישי כאשר אתם מלטפים את הכלב תרגישו גרגירים או עיגולים קטנים על פרוות חיית המחמד זהו הפרשתם של הפרעושים.
סימן רביעי חיית המחמד שלנו נמצאת בחוסר מנוחה והיא טרודה ולא מוצאת מקום מרבץ נוח .

איך נראים פרעושים ?

פרעוש הוא ייצור קטן חום כהה או שחור בגודל גרגר אורז הוא קופצני ורץ מהר על עור הכלב ממקום למקום וכמעט תמיד לא נספיק לתפוס אותו באצבעות שלנו . כל שעליכם לעשות כדי ללמוד איך להדביר את הפרעושים זה להצטרף אליי למועדון הלקוחות שלנו ולמלא את שמכם ואת המייל שלכם ואנחנו נשלח לכם את הסרטון הבא בו נלמד איזה חומרים יעילים ובטוחים להשמדת הפרעושים השוהים על חיית המחמד שברשותכם .

כמה זמן לוקח להיפטר מפרעושים

רבים שואלים אותי "תגיד תוך כמה זמן נפטרים מהפרעושים" ? התשובה היא פשוטה מאד , צריך להתמקד במוקדים העיקרים אשר מובילים לפרעושים על כלבך האהוב. יש לקחת בחשבון שייצורים קטנים אלא עמידים וחזקים ובניגוד למה שרבים חושבים שהם קיימים רק בקיץ בחורף לא הרי זו טעות ביסודה והם קיימים לאורך כל השנה . המוקדים הם חצר הבית שלנו , בתוך הבית וכמובן על הכלב עצמו . אם תטפל במוקדים אלו כל שלושה שבועות ברצף תוכל להיפטר מהפרעושים ולאחר שהשתלטנו על הפרעושים יש לשים טיפות (אמפולות) על הכלב שלנו אחת ל 4-6 שבועות באופן קבוע . העיקר הוא לאהוב את הכלב שלך ולשמור עליו .

אז להתראות בטיפ הבא שבו נעניק לכם בחינם טיפים נוספים בטיפול חיית המחמד שברשותכם לא לשכוח למלא שם ומייל ...או לשתף ולשלוח לחבר כאן מולי , ממולי חיות מחמד .


חנות וירטואלית זו הוקמה ע"י יאללה   חנות וירטואלית
רכישה מאתר זה הינה מאובטחת ב SSL 256BIT