לקוח יקר!! ,,,,הגיעו גורים לחנות ,, ,,,,ומשלוחים של מזון וציוד -לחיות מחמד ,,,לכל הארץ,,, יש עיכובים של משלוחים ,,, עקב המלחמה,,, במקרה ויש תקלה לפנות אלינו

נאוי גוי NOW GO petcurean

 מזון לכלבים וחתולים go now petcurean 
חברה שאוהבת אותם החל מהיותם כלבים קטנים וחסרי אונים, כשהם מתמקמים בלבנו ובבתים ובחיי היומיום, ועד שהם מבוגרים יותר וזקוקים לטיפול נוסף.
כלבים וחתולים וחתולים וכלבים. הם מחזיקים אותנו בחברה, מחממים את ליבנו וגורמים לנו לצחוק ולצחוק. ואם אתה כמונו, אתה עושה את הטוב ביותר שאתה יכול למען חיות המחמד שלך; כל מה שאתה יכול כדי לשמור עליהם בריאים, בטוחים, פעילים ומאושרים.
 
ב- Petcurean, אנו יוצרים אוכל עשיר בחומרים מזינים באיכות מעולה, המתאים לחיות מחמד, כדי לעזור לכלבים ולחתולים שלנו להפיק את המיטב מחייהם אצלנו. תמיד עשינו, מהיום הראשון שבו שני חברים טובים התחילו במבצע משפחתי קטן בעמק פרייזר בקולומביה הבריטית, קנדה.
הם הונעו שלכלבים וחתולים מגיע את הטוב ביותר והשקיעו בהכנת ארוחות ומזון ללא פשרות
 
 
אנחנו אנשי חיות מחמד, בעלי חיות מחמד, תומכי חיות מחמד וכן, לא מעט אובססיביים לתזונה נכונה של חיות מחמד. אתה צריך לראות אותנו כאשר אנו מדברים על אילו מתכונים עלינו ליצור; את הבשרים, הירקות והפירות שאנחנו צריכים לכלול; מאיזה חוואי, חקלאי או מפיק שנמציא ממנו; אילו טעמים עלינו לשקול.
 
לא מספיק ליצור מתכון חדש לטובת מתכון חדש; המזונות שלנו צריכים לעשות טוב מזה, המזונות שלנו צריכים לעזור לכלבים  להישאר בריאים ומאושרים. תחשוב על זה; חתיכת קישוט קטנה אחת מכילה כל מרכיב ... את החלבונים, הפחמימות והשומנים, הויטמינים והמינרלים שחיית המחמד שלכם זקוקה כדי לקיים ולהזין את חייו.
 
כן. עם כל החלטה שאנחנו מקבלים, כל מתכון שאנחנו יוצרים, אנחנו שמים חיות מחמד במקום הראשון. זה מה שתמיד עשינו, כאן בפטקוריאן. וזה מה שאנחנו תמיד נעשה
מזון petcurean לכלבים וחתולים גוי נאו  go now
מזון מיוצר בקנדה
אכותי עם מתכונים שעומדים בדרישות ובסטנדרט גבוהה 
חומרי הגלם נבחרים בקפידה פרות ירקות ובשר טרי
החברה נותנת מענה לכלבים וחתולים בעלי רגישות,
המזונות ללא דגנים עם רמה טעימות גבוהה
המתכונים מותאמים לפי צרכי בעח ומאוזנים 

שאלות נפוצות על מרכיבים

האם המרכיבים המשמשים במוצרי פטקוריאן הם "בדרגה אנושית"?
המוצרים שלנו כוללים בשר טרי ורכיבי ארוחה בשרית שמקורם בבעלי חיים שהועברו למאכל אדם על ידי CFIA . הפירות והירקות המשמשים ב- GO שלנו! פתרונות, עכשיו מתכונים יבשים טריים ומתכונים של GATHER מגיעים גם מרשת המזון האנושית 'איננו טוענים, עם זאת, כי מרכיבים אלה הם "בדרגה אנושית"; ברגע שמרכיב בודד עוזב מתקן לעיבוד "בדרגה אנושית" ונכנס למעבד "מזון לחיות מחמד", המרכיב מאבד את סיווגו "בדרגה אנושית".
 
מהו מרכיב אורגני?
 
מרכיב אורגני מוסמך מספק ערובה לכך שהרכיב עומד בסטנדרטים ממשלתיים מחמירים לאופן הגידול, הטיפול והעיבוד של המזון; בשיטות חקלאיות אורגניות. חקלאות אורגנית מתמקדת בשיטות חקלאיות המעודדות שימור והתחדשות קרקע ומים, ומפחיתה זיהום. חקלאים אורגניים משתמשים בדשנים טבעיים ובשיטות הדברה לטובת האדמה, הצמחים ובעלי החיים למען סביבה בריאה. למידע נוסף על אישורי מזון לחיות מחמד קרא את הבלוג שלנו כאן.

איפה מייצרים את המוצרים 
מזון יבש לחיות מחמד מפטקוריאן מיוצר באונטריו, קנדה. מוצרי השימורים שלנו מיוצרים בעיקר באונטריו, קנדה ושנית במפעל בניו ג'רזי, ארה"ב. התבשילים והפטים הטריים שלנו מיוצרים בוויסקונסין, ארה"ב. פינוקי ה- SPIKE Jerky מיוצרים בג'ורג'יה, ארה"ב. GO שלנו! מערבלי ארוחות מיוצרים בקולומביה הבריטית, קנדה.
 
האם אתה משתמש בגלוטן חיטה, או בתרכיז חלבון אורז באחד מהמתכונים שלך?
לא. גלוטנים מתרכיז חלבון אורז ואורז הם מקור נחות לחלבון ואנחנו מעדיפים להשתמש רק במקורות חלבון פרימיום.
 
מהי ארוחה (כלומר ארוחה עוף)?
בשר טרי הופך לארוחה בשרית על ידי צד ג 'בתהליך בישול. תהליך זה מוציא את המים מהבשר ומאפשר ליצרני מזון לחיות מחמד להוסיף ארוחה בשרית כמרכיב יבש. ארוחות בשר משמשות במזון לחיות מחמד על מנת להבטיח מזון מזון מוגן לחיות מחמד אשר עשיר בחלבון איכותי ובצפיפות מזינים יותר (מכיוון שנדרש 3 עד 5 ק"ג של בשר טרי לייצר קילו של ארוחה). בנוסף, לארוחות הבשר חיי מדף מוגברים בהשוואה לבשר טרי. יצרנים אחרים עשויים להשתמש בחומרים משמרים כגון אתוקסיקווין, BHA ו- BHT על בשר בין השחיטה למפעל העיבוד, וייתכן שלא רשומים בלוח מרכיבי המזון. ב- Petcurean, עם זאת, אנו מבטיחים כי כל ארוחות הבשר שלנו לא נשמרות באמצעות אתוקסיקין, BHA או BHT בין השחיטה לעיבוד ודורשות מכל הספקים והשותפים שלנו להשתמש בחומרים משמרים טבעיים (ויטמין E). Petcurean משתמש רק בארוחות בשר 'על שם' (כגון ארוחה עוף) במזונותינו מכיוון שארוחות אלה מקורן בחלבון איכותי יותר והן עשויות רק מבשר ועצמות שרירים. מקורות לארוחה בשרית חלופית (ארוחות תוצרי לוואי * וארוחות בשר ללא שם **) הם מקורות נחותים יותר של חלבון ואינם משמשים את פטקוריאן. * ארוחות תוצרי לוואי (כגון ארוחה של תוצרת עוף) עשויות לכלול מרכיבים לא רצויים כמו מקור ונוצות. ** ארוחות בשר שלא נקראו שם (כגון ארוחה של עופות) עשויות לכלול בשרים ממקורות בעלי חיים לא ידועים רבים ושונים.
 
מה זה עוף מיובש או בקלה?
בשרים מיובשים הם מקורות מרוכזים לחלבון ומעובדים פחות מארוחות בשריות. בניגוד לארוחות בשר המיוצרות על ידי טיוח, המסיר תחילה את השומן באמצעות לחיצה ובישול, בשרים מיובשים פשוט מיובשים ללא בישול או לחיצה. התייבשות משתמשת בחומר הגלם כולו ופשוט מסיר את המים, ולא את השומן.
 
מדוע חלק מהמתכונים שלך משתמשים בארוחות בשריות ואילו אחרים לא?
ללכת! SOLUTIONS ™ נוצר כדי להיות עשיר בחומרים מזינים וארוז באנרגיה; מזון כושר אמיתי לכלבים וחתולים יומיומיים, בתוספת לבעלי צרכים תזונתיים מיוחדים. ללכת! SOLUTIONS ™ משתמש בארוחות בשר בשם (כלומר בארוחת עוף או בארוחת סלמון), כמקור חלבון מרוכז ואיכותי על מנת להבטיח כי חיית המחמד שלך תקבל הכי הרבה חומרים מזינים שאפשר מכמות המזון הנמוכה ביותר.
 
האם העופות המשמשים במתכונים שלך הם ללא כלובים? מה לגבי סטרואידים וללא הורמונים?
כן. השימוש בהורמונים וסטרואידים בייצור עוף אינו חוקי בקנדה והיה מאז שנות השישים. רשת החקלאים המהימנה שלנו מגדלת את עופותיהם ברפתות פתוחות; העדרים נודדים חופשי ויש להם גישה מתמדת למזון ולמים.
 
האם הדגים המשמשים במתכונים שלך נבדקים למתכות כבדות כגון כספית?
כן, אנו מבטיחים שהדגים שאנו משתמשים במתכונים שלנו נבדקים למתכות כבדות לפני שהם מקבלים אותם לעיבוד במפעל שלנו.
 
מדוע אתה משתמש בקריל במתכוני GATHER האוקיאנוס הפרוע שלך ודונמים בחינם?
אנו משתמשים בקריל מכיוון שהוא מהווה מקור מצוין לחומצות השומן אומגה 3 DHA & EPA לתמיכה בבריאות הלב והמוח. בנוסף, קריל נחשב בתחתית שרשרת המזון, מה שמגביל את יכולתם לצבור מתכות כבדות. השותף שלנו למפיק מאושר על ידי מועצת המנהלים הימית. את הקריל שאנחנו משתמשים ב- GATHER דגים מהאוקיאנוסים שמסביב

רִי". זה נשמע טוב כשאתה אומר את זה
וטעם טוב כשאוכלים אותו. אין זה מפתיע שכלבים אוהבים את הרעננות של NOW. זה כל כך טרי, שזה כמו לאכול מדלפק המטבח (למטה, ילדה). אנו אורזים את NOW FRESH ™ מלא במרכיבים מזינים כמו בשר או דגים טריים בשוק. 100% שמני אומגה 3 ו -6 טריים מקוקוסים וקנולה.
 
Now Fresh -
 
מזון גורים טרי  Fresh Puppy
מזון בוגר טרי-- Fresh Adult
מזון למבוגרים טרי---Fresh Senior
מזון לכלבים קטנים

Fresh-Puppy-Adult-Senior
 
 המתכונים שלנו לגורים, מבוגרים וכלבים מבוגרים.
 
0% דגנים, גלוטן, חיטה, בקר, עוף, תירס או סויה
 
0% בשר שהופק, תוצרי לוואי, הוסיפו הורמוני גדילה או חומרים משמרים מלאכותיים

 

מזון נאו פרש –כשמו כן הוא טרי וטעים

מזון מכיל שמן אומגה 3 ואומגה 6 שמני קוקוס וקנולה

עשוי  ירקות פרות ומבשר דגים טריים

אינו מכיל דגנים גלוטן, בקר, חיטה,סויה,

אינו מכיל הורמונים
אינו מכיל חומרים משמרים


נאוי בוגר גזע קטן NOW dult

נאו גורים גזע קטן NOW קג 2.72
 

נאו גזע קטן מבוגר NOW  Small Breed Senior