לקוח יקר!! ,,,,הגיעו גורים לחנות ,, ,,,,ומשלוחים של מזון וציוד -לחיות מחמד ,,,לכל הארץ,,, יש עיכובים של משלוחים ,,, עקב המלחמה,,, במקרה ויש תקלה לפנות אלינו

בסקרוויל -Baskerville

בסקרוויל -Baskerville


מחסום בסקרוויל שלנו מספק לך ביטחון במגוון רחב של מצבים - ולסובבים אותך, לראות כלב עם חרטום מראה על הורות אחראית לחיות מחמד.בין אם אתם צריכים משהו מתאים לביקור אצל הווטרינר או המטפלים, לנסיעה בתחבורה ציבורית או לטיול הכלבים היומי, לוע מועיל גם במניעת סילוק פסולת מזון או חיות בר..מחסום בסקרוויל מעוצבים בצורה חזקה לבטיחות ונוחות מלאה, ניתן להשתמש בלועי Baskerville בביטחון לניהול ובמהלך אילוף מחדש של כלבים תוקפניים או עצבניים, תוך שהם מאפשרים להם להתנשף, לשתות וליהנות מהחיים בכל עת.

מחסום החדש של Baskerville Ultra נועד להיות קל לשימוש ונוח עבור הכלב שלך. רצועת הצוואר כוללת כעת חיבור קליפ כדי לסייע בהתאמה והסרה מהירה, עם נעילה אופציונלית לשקט נפשי נוסף. גם רצועת הראש עוצבה מחדש להתאמה קלה יותר וללא עבודת מתכת, קלה יותר ואפילו נוחה יותר ללבישה של הכלב שלך. עשויה מגומי תרמופלסטי (TPR) בעל חוזק גבוה, ניתן לחמם ולעצב את סל הלוע כדי לספק התאמה מותאמת יותר לכלב שלךמחסום בסקרוויל שלנו מספק לך ביטחון במגוון רחב של מצבים - ולסובבים אותך, לראות כלב עם חרטום מראה על הורות אחראית לחיות מחמד.

מה אני צריך לקחת בחשבון בבחירת מחסום  לכלב שלי?

כלבים לובשים מחסום מסיבות רבות. מביקורים אצל הווטרינר או המטפלים, ועד לאילוף מחדש של כלבים תגובתיים או עצבניים, והימנעות מהוצאת מזון בטיול. ואז יש את המגמה ההולכת וגוברת של מדינות לחוקק חקיקה לגזעים מסוימים ללבוש מחסום במקומות ציבוריים. לא משנה מה הסיבה, אתה רוצה שהכלב שלך יהיה שמח ובטוח בכל עת.סדרת ה-Company of Animals של מחסום בסקרוויל נועדה להבטיח את הנוחות של הכלב שלך בכך שהיא מאפשרת לו לשתות ולהתנשף בחופשיות. זה חשוב במיוחד אם החרטום נלבש לפרקי זמן ארוכים יותר. הרבה גרבי בד או מחסום סיליקון רכים עשויים, במבט ראשון, להיראות טובות יותר עבור כלבים, אבל הם עלולים לפגוע ברצינות ברווחתו ובבטיחותו של הכלב.אם אתה משתמש במחסום כדי לנהל התנהגות אגרסיבית, חשוב שהמוצר שבו אתה משתמש מתאים למטרה, ושהוא יספק ביטחון מלא לכלב שלך ובטיחות לסובבים אותך. כל מחסום של Baskerville נועדו לשימוש עם כלבים תגובתיים, תומכים בשיקומם על ידי מתן אפשרות טיפול תגמול חיובי במהלך תהליך האילוף מחדש.

הכלב שלי מראה סימני תוקפנות כלפי כלבים אחרים או אנשים, האם המחסום  יכול לעזור?

אם הכלב שלך מראה סימנים או תוקפנות כלפי בעלי חיים או אנשים אחרים, זה חכם עבורך וגם לבטיחות הכלב שלך . אנא הקפידו להקדיש זמן להתאקלם למחסום בבית לפני השימוש בטיולים ובמקומות ציבוריים אחרים.התנהגות אגרסיבית אצל כלבים היא לעתים קרובות תוצאה של חרדה או מתח בסיסיים ולכן אנו תמיד ממליצים לפנות לייעוץ של רופא התנהגותי כלבים כדי לפתור את הבעיה לטווח ארוך. הווטרינר שלך אמור להיות מסוגל להמליץ על רופא התנהגות מתאים של בעלי חיים שיעזור.

הכלב שלי אוהב לנקות פסולת מזון, איזה מחסום הכי מתאים לכלב שלי?

אנו ממליצים על מחסום  נגד השחתת Baskerville  מכיוון שהוא כולל מגן פלסטיק נוסף בקצה המחסום כדי למנוע אכילת פסולת מזון ופריטים אחרים כמו קקי של כלבים אחרים! גם ה-Baskerville Ultra וגם Anti-Scavenge Muzzles מתאימים לשימוש על הכלב שלך למניעת תפיסה וניקוי של חיות בר.

האם מחסום מבד וסיליקון רך טוב יותר לכלבים?

מעניין, מה שעשוי להופיע בתחילה כחוטף חביב עשוי למעשה להיות בעיית רווחה פוטנציאלית עבור הכלב שלך. אם אתה שוקל איזה סוג של לוע לרכוש זה הכרחי לשקול כמה זמן המחסום יהיה ללבוש והאם זה בטוח עבור הכלב שלך. יש להשתמש בלוע בסגנון גרב או בד רק לפרקי זמן קצרים מאוד (פחות מ-5 דקות) מכיוון שעיצוב הלוע הזה מגביל את יכולתו של הכלב להתנשף או לשתות. לעולם אין להשתמש במחסום גרב/בד להליכה או לפעילות גופנית של הכלב שלך מכיוון שהם אינם מאפשרים לכלבים להתנשף בחופשיות (ולכן להתקרר), כלומר הכלב שלך עלול להתחמם יתר על המידה וזה מסוכן ביותר. מחסום גומי סיליקון הוכח כסיכון בטיחותי אם משתמשים בהם עם כלבים שהם תגובתיים או אגרסיביים מכיוון שהמחסום רך מדי והכלב עדיין יכול לנשוך עם המחסום.

מה מייחד את מחסום בסקרוויל ?

מגוון מחסומי של Baskerville שלנו מספק ביטחון לבעלי כלבים במגוון רחב של מצבים. מחסום הם כלי נהדר נוסף בקופסת האילוף לבעלי כלבים, ובסופו של דבר מספקים שקט נפשי כך שכלבים יוכלו ליהנות בבטחה מהחיים במלואם עם בעליהם. מחסומי  Baskerville מתאימים לביקורים במספרה לכלבים או הווטרינרים, לכלבים הנוסעים בתחבורה ציבורית והם אידיאליים גם לטיולי כלבים יומיומיים ,בעת מפגש עם כלבים או אנשים חדשים ולמניעת סילוק חיות בר ופסולת מזון מעוצב בצורה חזקה לבטיחות מוחלטת ניתן להשתמש במחסום Baskerville בביטחון לניהול ואימון מחדש של כלבים תגובתיים או עצבניים שיכולים להתפרץ כדי להגן על עצמם .כל מוצרי Baskerville מתוכננים לנוחות ורווחה אופטימלית של הכלב, ומאפשרים לכלבים להתנשף ולשתות בכל עת. ניתן לעצב את המחסום Baskerville Ultra במים חמים כדי לספק התאמה מותאמת יותר לכלב שלך.

מאיזה גיל הכלב שלנו יכול להתחיל להשתמש במחסום ?

אנו מאמינים שזהו תרגול טוב להתאים את כלבכם לחבישת מחסום ואנו ממליצים על אימון לוע מגיל 12 שבועות ואילך למקרה שיצטרך לענוד מחסום בעתיד אצל הווטרינר או המטפלים. חשוב להקדיש זמן וסבלנות נוספים בזמן התאקלמות של גור למחסום. אם הכלב שלך מראה סימנים או תוקפנות כלפי בעלי חיים או אנשים אחרים, זה חכם עבורך וגם לבטיחות הכלב שלך לשקול להולכה  הכלב בטווח הקצר. התנהגות אגרסיבית אצל כלבים היא לעתים קרובות תוצאה של חרדה או מתח בסיסיים ולכן אנו תמיד ממליצים לפנות לייעוץ של רופא התנהגותי כלבים כדי לפתור את הבעיה לטווח ארוך. הווטרינר שלך אמור להיות מסוגל להמליץ על רופא התנהגות מתאים של בעלי חיים שיעזור.

למה כלבים חובשים מחסום ?

כלב יכול ללבוש מחסום מסיבות שונות. מהניהול המסורתי של התנהגות אגרסיבית או הבטחת טיפול בטוח אצל הווטרינר, דרך הימנעות מהשחתת מזון וחיות בר.והחוק מחייב ללכת עם מחסום בחוץ 

איך אני מרגיל את הכלב שלי לענוד למחסום ?

מחסום  תחילה ירגיש יוצא דופן עבור הכלב שלך. אז, קח את הזמן שלך כדי להתאים אותם לפריט החדש הזה ולאפשר להם לראות בו תהליך חיובי, לא כעונש. אם חבישת מחסום הופכת לחלק משגרת הטיולים היומיומית שלך עם הכלבים,

האם ניתן להשתמש במחסום Baskerville על בעלי חיים קטנים יותר ?

מחסומי ה-Baskerville Ultra ו-Anti-Scavenge עוצבו בצורה ארגונומית עבור הפנים והראש של הכלב, ולכן מחסום אלה לא יתאימו לבעלי חיים קטנים יותר