לקוח יקר!! ,,,,הגיעו גורים לחנות ,, ,,,,ומשלוחים של מזון וציוד -לחיות מחמד ,,,לכל הארץ,,, יש עיכובים של משלוחים ,,, עקב המלחמה,,, במקרה ויש תקלה לפנות אלינו

אואזי Oasi

אואזי Oasi - מזון לכלבים וחתולים


אנו מאכילים את הכלב שלך   Oasi באואזי  באהבה

בחר את המזון האידיאלי עבור הכלב שלך בהתאם לגזע, העדפות הטעם והצרכים הספציפיים שלו.

מזון ופינוקים יבשים ורטובים של Oasy זמינים בגדלים שונים ובגרסאות טעם שונות, כדי להציע לכלב שלך את התזונה הטובה ביותר בכל יום.

Dry One Animal Protein ---- מזון חלבון יחיד 

מזון גורי כלבים וג'וניור

מזונות יבשים שנוסחו במיוחד כדי למלא את כל הדרישות התזונתיות של גורים, במיוחד אלה עם אי סבילות למזון, רגישויות מעיים ועור. זמין בשני טעמים טעימים, סלמון וכבש, שניהם לגורים קטנים/מיניים ובינוניים/גדולים.

מזון לכלב מְבוּגָר

מזונות יבשים שנוסחו במיוחד כדי לעמוד בדרישות התזונתיות של כלבים בוגרים, במיוחד כאלה עם אי סבילות למזון, רגישויות מעיים ועור. זמין בחמישה טעמים טעימים: סלמון, טלה, ארנבת, חזיר וחזיר בר, גם לכלבים קטנים/מיניים וגם לכלבים מגזעים בינוניים/גדולים!

יבש חלבון חיה אחת מזון יבש כולל יחיד  מקור חלבון מן החי, אידיאלי גם עבור כלבים עם אי סבילות למזון, רגישויות מעיים ועור.

נוסחה עם 48% מרכיבים מן החי ואורז כמקור פחמימות הן לגורים והן לכלבים בוגרים מגזעים קטנים/מיני ובינוניים/גדולים. מוכן עם מרכיבים שנבחרו בקפידה, ללא גלוטן, GMO וסויה. חופשים ולא בצורה אכזרית. 30 אחוז מהמזון מזון טרי ,והשאר מיובש ,

חתולים וכלבים הם בני משפחה, שותפינו לחיים לכן נדאג להם למזון הטוב ביותר


שלב חיים יבש   -Dry Lifestage

מזונות שנוסחו עם תכלילים גבוהים של מרכיבים מן החי ושפע של בשר טרי כדי להציע לכלב שלך את התזונה הטובה ביותר בכל יום.

הודות לטכנולוגיית Fresh Meat Injection System החדשנית, חלבוני בשר טרי שומרים על ערך ביולוגי גבוה, שומנים מכילים פחות רדיקלים חופשיים וויטמינים נשמרים טוב יותר.